1. Polska
  2. Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
  3. Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM

Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM 740 autobus

Bytom Szkoła Medyczna — Bytom Prusa

Lista przystanków i kolejnych odjazdów dla Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM 740 autobus

Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM 740 - Bytom Szkoła Medyczna — Bytom Prusa autobus obsługuje 27 przystanków autobus w rejonie Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, z odjazdem z Bytom Szkoła Medyczna i przyjazdem do Bytom Szkoła Medyczna. Przewiń w dół, aby zobaczyć nadchodzące czasy 740 autobus na każdym przystanku, a następne zaplanowane czasy 740 autobus zostaną wyświetlone. Pełny rozkład 740 autobus oraz rzeczywiste odjazdy można znaleźć w aplikacji Transit.

Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM Bytom Szkoła Medyczna — Bytom Prusa map

Mapa trasy autobus 740 Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM

Powyżej przedstawiono mapę trasy Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM 740 - Bytom Szkoła Medyczna — Bytom Prusa autobus. Mapa trasy pokazuje przegląd wszystkich przystanków obsługiwanych przez Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM 740 autobus, co pomaga zaplanować podróż z Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM. Otwarcie aplikacji pozwoli Ci zobaczyć bardziej szczegółowe informacje o trasie na mapie, w tym powiadomienia dotyczące przystanków, takie jak przystanki, które zostały zamknięte lub przeniesione. Możesz także zobaczyć lokalizację pojazdów w czasie rzeczywistym na mapie trasy, aby wiedzieć, kiedy 740 autobus zbliża się do Twojego przystanku.

Zobacz szczegółową mapę trasy

Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM 740 autobus powiadomienia serwisowe

Otwórz aplikację Transit, żeby zobaczyć więcej informacji o wszelkich aktywnych zakłóceniach, które mogą wpłynąć na rozkład 740 autobus, takich jak objazdy, przeniesione przystanki, odwołane kursy, duże opóźnienia lub inne zmiany w usługach na trasie autobus. Aplikacja Transit pozwala również subskrybować powiadomienia o wszelkich alertach dotyczących usług wydawanych przez Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM, dzięki czemu możesz zaplanować swoją podróż, uwzględniając aktywne lub przyszłe zakłócenia.

Zobacz wszystkie powiadomienia

Częstotliwość kursowania Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM 740 autobus

Następny 740 autobus odjeżdża z Bytom Szkoła Medyczna o 09:41 i przyjeżdża do Bytom Szkoła Medyczna o 10:28. Możesz zobaczyć częstotliwość nadchodzących kursów i dokładne czasy odjazdu, otwierając aplikację Transit.

Zobacz wszystkie odjazdy

Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM 740 autobus punktualność

Chcesz wiedzieć, czy Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM 740 autobus przyjeżdża na czas? Otwórz aplikację Transit i zobacz raporty użytkowników dotyczące punktualności dla 740 autobus. Możesz też dodać swoje własne raporty dotyczące tego, czy twoja podróż przyjechała na czas, z opóźnieniem czy wcześniej. Ponieważ te statystyki dotyczące punktualności są raportowane przez użytkowników, mogą się różnić od oficjalnych danych Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM.

Zobacz wszystkie szczegóły dotyczące punktualności

Często zadawane pytania dotyczące Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM 740 autobus

Inne rozkłady, trasy i mapy Zarząd Transportu Metropolitalnego GZM autobus

Inne środki transportu dla Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia

Nigdy więcej nie przegap autobus.
Pobierz Transit.

Pobierz Transit

Dostępne na iOS i Android